V kufri nesmú chýbať...

Blíži sa koniec roka, silvestrovská noc nám pomaly, ale isto dýcha na krk. Kamaráti už obvolávajú známych, dohadujú sa termíny, zháňa sa chata, obzeráte si pobyty. Sú to nepochybne príjemné starosti, ktoré si užívame všetci. Čo si však zbaliť do tašky, aby ste si tento zážitok s priateľmi užili v komforte na Slovensku či v zahraničí?

do kufra

Nikdy ich nie je dosť

Nejde o žiadnu polročnú výpravu, Silvester je záležitosť maximálne 3 dní, preto bude našim cieľom zbaliť sa najmä minimalisticky. Ak sa aj náhodou zberáte na dlhšie, neťahajte so sebou príliš veľa. To isté platí pre zahraničné pobyty, určite sa vám pocestuje ľahšie iba s príručnou batožinou.

Medzi základné veci patrí určite zubná kefka a zubná pasta, kozmetika každodennej potreby, obuv, no a samozrejme oblečenie. Nie je treba si pod týmto pojmom predstaviť celú skriňu. Ak odchádzate na víkend, úplne vám postačia 2 tričká, jedny rifle a jedny tepláky, mikina či sveter. Dôležité je ale zvážiť, aký program na vás čaká. Ak sa zberáte aj do spoločnosti, určite si pribaľte niečo v štýle smart casual. No a ak by vás čokoľvek prekvapilo, obchody vám budú k dispozícii, stačí veľkorysá peňaženka. To najpodstatnejšie, čo nesmiete v žiadnom prípade zabudnúť je, ako sa vraví, očiam neviditeľné. Boxerky alebo trenky sú základom, na ktorom môžete ďalej stavať, preto by mali byť prvou vecou, na ktorú doma v skrini siahnete. Spodné prádlo je síce vašou intímnou záležitosťou, no napriek tomu dokáže v mnohých prípadoch odhaliť akú prioritu má u vás osobná hygiena. Preto by mali byť boxerky a trenky zbalené vo väčšom počte. Mať pár kusov v rezerve nikdy nie je na škodu.

Ach, ja hlava deravá...

Stáva sa! Počas cesty vám dôjde, že ste tie toľko omieľané boxerky zabudli doma. Čo teraz? Riešenie Vám ponúka firma Dedoles. V ponuke majú totiž veselé boxerky a veselé trenky. A tie doma určite nezabudnete! Samozrejme, môžete si kúpiť boxerky kdekoľvek po ceste, ale prečo by ste to robili? Nielen že ich doma už nikdy nezabudnete, ale vyčaria vám úsmev na tvári kedykoľvek si ich oblečiete! Dedoles Vám predsa ponúka boxerky a trenky tej najvyššej kvality, ktorá bude vyhovovať aj tej najcitlivejšej pokožke. Okrem iného sú to všetko produkty originálneho charakteru, ktoré sú inšpirované všetkým, čo je okolo nás. Garantujú vám pohodlné nosenie a vy si môžete byť istí, že si v pokoji posedíte s priateľmi bez toho, aby vás stále niečo škriabalo či ťahalo, alebo tlačilo.

Na výber máte skutočne širokú škálu vzorov, ktoré rozveselia každé vaše ráno. Bez slov vyjadríte samého seba a okrem iného prispejete svojou kúpou k výsadbe nových stromčekov. Radosť u nich nakupovať, čo poviete?


Takže ak práve stojíte nad otvoreným kufrom, hneď si tam pribaľte trenky, až potom všetko ostatné.