Dovolenka na lodi. Zážitok, ktorý si budete chcieť zopakovať.

Dovolenka na lodi je dovolenkou tak trochu inak. Jachting si v poslednej dobe nachádza obľubu a stáva sa vyhľadávanou formou dovolenky. A to u všetkých vekových kategórií. Hovorí sa, že s jachtingom je to ako s dobrým vínom. Stačí, ak ho raz ochutnáte a obľúbite si ho tak, že ho budete chcieť znova vyskúšať. Dovolenka na plachetnici či katamarane je skvelou príležitosťou, ako si oddýchnuť, stráviť čas s rodinou či priateľmi, ale najmä ako objavovať zákutia krajiny, takpovediac po svojom. Dovolenka na lodi ponúka možnosť navštíviť miesta, zátoky či dedinky, ktoré sami chcete. Je ozajstným autentickým zážitkom, ktorý vám klasická dovolenka na jednom mieste neposkytne.

 

Pre koho je dovolenka na lodi vhodná?

Dovolenka na lodi je vhodná takmer pre každého, od tých najmenších po najstarších. Vek nie je v tomto prípade žiadnym limitom. Dovolenka na lodi je ideálna pre tých, ktorí milujú more a radi sa púšťajú do spoznávania nových vecí a miest. Navyše, ak nemáte radi preplnené pláže, dovolenka na plachetnici či katamarane je to pravé pre vás. Nemusíte sa obávať dokonca ani častého strašiaka – morskej choroby. Častokrát je hneď prvotným faktorom, ktorý mnohých odrádza od toho, aby sa na takúto plavbu vydali. Avšak poznatky za roky praxe ukazujú, že morská choroba je v mnohých prípadoch nič viac, len strachom alebo spomienkou na negatívnu skúsenosť z minulosti a pri vstupe na loď či jachtu zrazu opadá a nijakým spôsobom neovplyvňuje chod dovolenky na lodi.

 

Čo dovolenka na lodi ponúka?

Dovolenka na jachte je skutočne jedinečným zážitkom. Pre mnohých je plaviť sa po mori a objavovať rôzne zákutia pobrežia príležitosťou, ako sa odtrhnúť od reality a na chvíľu sa cítiť ako objaviteľ, ktorý práve objavil novú zátoku či ostrov. Práve takéto prírodné scenérie ako zátoky s priehľadne čistou vodou či rôzne útesy sú elementom, pre ktorý sa dovolenka na lodi rozhodne oplatí, pretože takéto krásy nevidíte len tak každý deň. Sedem dní na mori znamená sedem dní objavovania, plavenia sa, kúpania či potápania sa na miestach, kde sa nedostane len tak hocikto. Užívať si môžete prázdne zátoky či pláže, ktoré budete mať len pre seba. A ak zatúžite po väčšom ruchu či dokonca nejakej párty, môžete zakotviť v niektorom z prístavov a vybrať sa objavovať rušné mestá. Okrem toho, zakotviť môžete aj v menších prístavoch dediniek na pobreží, kde si môžete vychutnať domácu kuchyňu z čerstvých lokálnych surovín či kvalitné domáce víno.


 

Zážitkové plavby – môžete si vybrať to pravé pre seba

LuxurySailing.eu ponúka svojim zákazníkom len to najlepšie a najkvalitnejšie, tak, aby to viedlo k ich maximálnej spokojnosti. Aj preto má vo svojej ponuke dovolenky na lodi aj v podobe zážitkových plavieb. Pre tých ktorí sa radi rozmaznávajú a chcú si dopriať dávku relaxu, ponúka relaxačnú zážitkovú plavbu. Zahŕňa nezabudnuteľné zážitky plné oddychu a pohody, kde si zákazníci môžu vybrať z viac ako 15 rôznych druhov masáží na palube lodí. Pre gurmánov je vhodná zasa gastronomická zážitková plavba, ktorá poteší chuťové poháriky skvelou miestnou kuchyňou s množstvom špecialít a delikates. No ani milovníci dobrého vína nezostanú na ocot. Vínna zážitková plavba je ako stvorená pre tých, ktorí si radi vychutnávajú dobré vínko pri pohľade na nádhernú pobrežnú scenériu.

Dovolenka na lodi je zážitkom, ktorý si budete rozhodne pamätať navždy. A možno vás osloví natoľko, že si ju budete chcieť zopakovať. Či už s rodinou, priateľmi alebo kolegami, ponúka autentické momenty zo spoznávania krajiny tak, ako ste to ešte nezažili. Aj vy sa môžete cítiť ako objaviteľ a s troškou adrenalínu si užívať skvelú dovolenku presne podľa vašich predstáv.